دکتر فریده خلج آبادی فراهانی

درباره آکادمی پژوهش کیفی

دکتر فریده خلج آبادی فراهانی در گرایش بهداشت باروری از دانشکده بهداشت و بیماری گرمسیری لندن دارای مدرک دکترای مطالعات جمعیتی،  در سال 1387 ( 2008 میلادی) است. دکتر فریده خلج آبادی تحصیلات دانشگاهی خود را با کارشناسی مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1366 آغاز کرد و از دانشگاه ادینبورو (اسکاتلند) در سال 1381 مدرک کارشناسی ارشد بهداشت باروری از دریافت کرد. دکتر فریده فراهانی از سال 1388 عضو بنیاد ملی نخبگان کشور است. ایشان از سال 1388 تا نیمه سال 1401 ، به عنوان عضو هیات علمی در موسسه تحقیقات جمعیت کشور مشغول به کار شد و از پایان سال 1401 در دانشگاه شهید بهشتی به عنوان عضو هیات علمی پژوهشکده خانواده ادامه کار می دهد. ایشان از سال 1390 تاکنون کارگاه های متعدد روش تحقیق کیفی برای پژوهشگران سراسر کشور برگزار نموده است و از کارگاه های ایشان حدود 500 دانشجو در این حوزه استفاده کرده اند. دکتر فراهانی در این مدت به انجام پژوهش های ترکیبی و کیفی و مشاوره و راهنمایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته های سلامت باروری، علوم اجتماعی و جمعیت شناسی، آموزش پزشکی، آموزش بهداشت، مشغول بوده است. سایت در سال 1401 از وب سایت جدید خود با نام “آکادمی پژوهش کیفی” رونمایی کرد.

آموزش تخصصی

آموزش مباحث پیچیده علمی، فلسفی و روش شناسی به زبانی ساده و ارائه آموزش های مجازی تخصصی پژوهش کیفی یکی از مزایای مهم این آموزش ها است.

آموزش های مهارت محور

در آموزش ها تلاش می شود مهارت های مورد نیاز محقق کیفی تقویت شده و متناسب با نیازهای محققین باشد. پژوهش کیفی بیشتر شبیه یک هنر است تا یک علم.

آموزش های کاربردی

تمام آموزش ها بر اساس مثال های متعدد واقعی از مراحل مختلف طراحی پژوهش کیفی تا تحلیل و انتشار نتایج بر اساس نیازهای دانشجویان و محققین می باشد.

ارائه خدمات مشاوره ای

در این سایت به عنوان راهکاری تکمیلی برای حمایت و پشتیبانی محققین در کنار دوره های آموزشی مجازی امکان دریافت مشاوره تخصصی متناسب با موضوع تحقیق شما فراهم شده است.

سبد خرید
Facebook X Email linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
پشتیبانی سایت
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
وبلاگ